Kampanyalar

Bedava Uçak Biletini Kazan, Keyifle Uç: BiletAli

31 Mayıs 2021 tarihine kadar BiletAli’den uçak bileti alan kazanıyor. En ucuza uçak bileti almanın avantajını yaşarken bedava uçak bileti kazanmanın fırsatını yakalayabilirsiniz. BiletAli’den yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti satın alan 1 (bir) kişi bedava yurtiçi uçak bileti kazanma fırsatı yakalıyor.

Hem Ucuza... Hem Bedava Uçun...

Çekiliş Kuralları

1)Kampanya 31 Mayıs 2021 tarih, saat 00:00’a kadar geçerlidir. 2) Çekiliş kampanyasına BiletAli’den uçak bileti alan kişiler katılabilir. 3) Kampanya, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti alanlar için geçerlidir. 4) Çekiliş kampanyası kapsamındaki bedava bilet hakkı, yurtiçi promosyon uçak bileti için kullanılabilir. 5) Çekiliş kampanyasına katılmaya hak kazanan kişiler arasından çekiliş yapılarak talihli belirlenir. 6) Çekiliş 04 Haziran 2021 tarihinde yapılır. Talihli www.biletali.com.tr sitesinde 05.06.2021 tarihinde ilan edilir. 7) Çekiliş 31.05.2021 tarihi saat 00:00’a kadar BiletAli’ye ait www.biletali.com.tr sitesinden yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satın alanlar arasından kura ile 1 asil 2 yedek olarak belirlenir. 8) Talihli; asil talihliye ulaşılamazsa 1.yedek; 1.yedeğe ulaşılamazsa 2.yedek şeklinde kesinleştirilir. 9) Belirlenen talihli; bir kereye mahsus olmak üzere hakkını bir başkasına devredebilir. Bu durumda talihli, bedava uçak bileti hakkını devrettiği kişiye ait gerekli bilgileri BiletAli’ye vermek zorundadır. 10) Belirlenen talihli veya devrettiği kimse, kullanmak istediği bedava uçak bileti hakkını en az 15 gün önceden BiletAli’ye bildirmek zorundadır. 11) Talihli tarafından 31.07.2021 tarihine kadar bedava bilet hakkı kullanılmaması halinde hakkını kaybeder ve hiçbir hak iddia edemez.

Gidiş Dönüş Biletlerinde Dönüş Biletine Ait Hizmet Bedeli Kampanyası Devam Ediyor

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren BiletAli, 2020 Haziran ayında başlattığı kampanyayı 2021 yılında da devam ettiriyor.

Gidiş dönüş uçak biletlerinde dönüşlere ait servis/hizmet bedelini 6 ay daha BiletAli karşılıyor.

Kampanyadan yararlanmak için kura yok, çekiliş yok.

BiletAli’den yapacağınız yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizde gidiş-dönüş tüm uçak biletlerinde dönüş hizmet/servis bedelini BiletAli olarak biz karşılıyoruz.

BiletAli arama panelinden gidiş-dönüş için gitmek istediğiniz yere ait uçak biletini arayın. BiletAli'nin sunduğu birçok kritere göre uçak biletlerini karşılaştırın, en uygun uçak bileti bulun, en ucuz uçak biletini alın.

Keyifli, iyi uçuşlar dileriz.