Hakkımızda

BiletAli, online bilet ve diğer turizm alanlarında 1998 yılından beri hizmet veren Akort Turizm Seyahat İnşaat Sanayi İç ve Dış Tic Ltd Şti tarafından kurulmuştur.

BiletAli, 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı farklı hava yollarının uçak seferleri başta olmak üzere deniz, kara ve demiryolu seferlerini istediğiniz sıralamaya tabi tutarak tek ekranda inceleme olanağı sağlamaktadır.

BiletAli uçak, otobüs, feribot, tren biletlerini fiziki şartlara bağlı kalmadan Türkiye’nin neresinde olursanız olun ayağınıza getiren çözümler sunmakta; koltuğunuzda rahat bir şekilde tüm taşıma yollarının biletlerini en kazançlı şekilde satın alabilme yeteneği sunmaktadır.

BiletAli, her şey dahil gidiş-dönüş uçak, otobüs, feribot, tren bileti paketleri, promosyonlu biletleri ve kampanyaları Kullanıcılarına sunmaktadır.

BiletAli pratik, müşteri odaklı ve teknoloji merkezli bir yönetim anlayışı ile Kullanıcılarına/Müşterilerine hizmet vermektedir.

BiletAli, 1000’den fazla havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu firmalarının biletlerini Kullanıcılarına sunarak Hayata Değer Katmak, Seyahatleri Kolaylamak misyonu ile dünya genelinde milyonlarca kişiye kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet sunmaktadır.

BiletAli, bu misyon ile vardığınız yerde hayatınızı ve seyahatinizi kolaylamak, ulaştığınız yerde hızlı hareket etmenizi sağlamak üzere önceden araç kiralama olanağını da Kullanıcılarına/Müşterilerine sunmaktadır.

BiletAli, hizmet verirken müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve Kullanıcılarına kazançlı seyahat etme imkanları sunmaktadır.

BiletAli MİSYONUMUZ

BiletAli, “Hayata Değer Katmak Seyahatleri Kolaylamak” misyonu ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

BiletAli, havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu firmalarının biletlerini siz Kullanıcılarına sunarak dünya genelinde milyonlarca kişiye kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet vermektedir.

BiletAli POLİTİKAMIZ

BiletAli, zengin ürün yelpazesini müşterilerine sunmak, müşterilerini dinleyerek ihtiyaçlarını belirlemek ve ürün önermek kadar ihtiyaçlarını görmeyen ürünlerin kullanım deformasyonunu ölçen bir hizmet kültürü ile faaliyet gösterir.